Ucuz çelik kapı

Ucuz çelik kapı mı arıyorsunuz?

Aral çelik kapı markamız ile her bütçeye uygun çelik kapılar üretiyoruz. Hazır çelik kapı ve özel imalat kapıları ile tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

Piyasa da 0,80mm den 2mm sac kalınlığına kadar çelik kapılar bulunmaktadır. Bir çelik kapının en az 1,20mm den imalatı yapılmalıdır. ince saclar ile üretilen çelik kapılar zaman içerisinde sarkma ve sürtme yapmaktadır. Bunun nedeni ince sacın kanat ağırlığını taşıyamamasından kaynaklanır. ince sac ile üretilen çelik kapılar kriko, levye gibi kastırmaya yarayan alatler ile kolaylıkla açılabilir. İnce sac ile üretilen çelik kapılara pek güvenlikli kapılar diyemeyiz.

İyi bir çelik kapı mutlaka özel ölçü alınarak üretilmeli, duvar boşluğu bırakılmamalıdır. Kanat arka pimleri uygun büyüklükte kullanılmalı, olası kastırma durumunda duvara dayanarak kapının açılmasını engellemelidir.

Çelik kapı modellerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Çelik kapı alırken servis ağına ve markasına dikkat etmenizi tavsiye ederiz. İyi bir çelik kapı kilidi en az 5 yıl garantili olmalı, çelik kapı imalat hatalarına karşı en az 2 yıl garantili olmalıdır.

Bir cevap yazın